Apartament na Saskiej Kępie

Szczegóły projektu:

  • Lokalizacja Saska Kępa
  • Powierzchnia 70 m2
  • Zakres Projekt
  • Status Ukończone

Apartament na Saskiej Kępie zaprojektowano w oparciu o styl Modern Classic. Projekt ten zakłada minimalizm i prostotę z delikatnymi detalami w stylu klasycznym. W hallu oraz kuchni przewidziano płytki biało-czarne w połysku. Apartament jest zaopatrzony w dużą ilość miejsc do przechowywania oraz wyspę kuchenną wraz z barkiem. Kamienny blat w łazience idealnie wpasuje się w kolor łososiowego różu i bieli.

Zakres Prac

Projekt

W projekcie zawarto prysznic walk in, kamienny blat z zintegrowaną umywalką, piękne płytki w strefie wejścia oraz kuchni oraz wyspę kuchenną z wbudowanym barkiem.

Referencje

“ I couldn't believe my eyes when I saw the final layout of the room! they understood perfectly what I wanted in my room and brought my vision.”
I love everything that put together for my living room! I just bought this house and only had a few items I wanted to keep. I’am able to help me visualize the room”
“I hired inoterior for my living room, and did such an amazing job, I then hired for my entry. It is going to be beautiful and amazing..! ”
“ They helped me design our new living space & did a fantastic job! Such pleasure to work with every step of the way helped us find a design.”