Meble dom kampinos

Szczegóły projektu:

  • Lokalizacja Mazowieckie, Polska
  • Powierzchnia 220 m2
  • Zakres meble - kuchnia, garderoba oraz pokój fortepianowy
  • Status ukończone
Położony w malowniczej okolicy, dwupiętrowy dom jest idealnym miejscem dla rodziny. Inwestycja wybudowana przez Espiro zachwyca swoją bryłą i estetyką. Wnętrze wykonane przez Zoya Home jest stonowane oraz monochromatyczne. Kuchnia składa się z zabudowy lodówki, piekarnika i ekspresu oraz wyspy z indukcją i okapu blatowego. Obok pokoju dziennego znajduje się pokój fortepianowy z białym regałem. Na piętrze znajduje się garderoba. Półki otwarte, szuflady, gabloty na biżuterię i drążki zapewniają bardzo dużą ilość miejsca na ubrania, buty i dodatki.

Zakres Prac

Projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

Wykończenie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

Zabudowy meblowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

Referencje

“ I couldn't believe my eyes when I saw the final layout of the room! they understood perfectly what I wanted in my room and brought my vision.”
I love everything that put together for my living room! I just bought this house and only had a few items I wanted to keep. I’am able to help me visualize the room”
“I hired inoterior for my living room, and did such an amazing job, I then hired for my entry. It is going to be beautiful and amazing..! ”
“ They helped me design our new living space & did a fantastic job! Such pleasure to work with every step of the way helped us find a design.”