Willa w Piasecznie

Szczegóły projektu:

  • Lokalizacja Piaseczno
  • Powierzchnia 200m2
  • Zakres Projekt
  • Status Zakończona
Założeniem projektu Willi w Piasecznie była spójność i harmonia. Już po przekroczeniu strefy wejścia widzimy mocny wpływ natury. W hallu mamy widok na drzewo i kamieniste podłoże. Kuchnia i strefa dzienna składa się głównie z ciepłego drewna oraz koloru białego. W sypialni mamy dużo miejsca do przechowywania. Za łóżkiem postawiono na stonowaną lecz bardzo ciekawą tapetę.

Zakres Prac

Projekt

Tworząc projekt Willi w Piasecznie skłanialiśmy się ku harmonii i równowadze przyrody. Charakterystyczną ozdobą jest drzewo z kamienistym podłożem.

Referencje

“ I couldn't believe my eyes when I saw the final layout of the room! they understood perfectly what I wanted in my room and brought my vision.”
I love everything that put together for my living room! I just bought this house and only had a few items I wanted to keep. I’am able to help me visualize the room”
“I hired inoterior for my living room, and did such an amazing job, I then hired for my entry. It is going to be beautiful and amazing..! ”
“ They helped me design our new living space & did a fantastic job! Such pleasure to work with every step of the way helped us find a design.”