O nas

O nas

O nas

ZOYA Home to miejsce przepełnione pozytywną energią, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Wszystko po to, aby Państwa najbardziej wymagające wizje zmienić w wyjątkowe realizacje. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Naszym celem jest stworzenie idealnej przestrzeni, szytej na miarę Państwa potrzeb i charakterów. Kompleksowo i pod klucz. Wierzymy, że wszystko co piękne, może także być praktyczne! Projekty i realizacje by ZOYA Home to suma przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych, ergonomii i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.

Etapy współpracy

Etapy

Poznajmy się

Na pierwszym spotkaniu chcielibyśmy dowiedzieć się czego od nas oczekujesz. Dopasujemy nasze usługi do Twoich potrzeb.

Projekt

Kolejnym elementem współpracy jest projekt. Nasz architekt wnętrz zadba o dopracowany projekt w wybranym przez Ciebie zakresie. Jeśli już masz projekt, zajmiemy się jego weryfikacją i sprawdzeniem tak, aby Twoje marzenie o pięknym wnętrzu stało się rzeczywistością.

Kosztorys

Kosztorys to ważna część współpracy, która nie tylko określa cenę usługi. To pakiet ważnych informacji z najmniejszymi detalami. Dowiesz się, jakie dokładnie prace muszą być wykonane w Twoim domu czy mieszkaniu oraz jakich materiałów używamy. Kosztorys podzieliliśmy na etapy, dzięki czemu będzie dla Ciebie bardziej czytelny.

Podpisanie umowy

Umowa określa ramy czasowe trwania prac wykończeniowych oraz wszystkie szczegóły związane z realizacją.

Rozpoczęcie prac wykończeniowych

Przed rozpoczęciem prac wykończeniowych odbierzemy od Ciebie klucze i sporządzimy protokół z przejęcia Inwestycji. Od tego momentu Twój dom jest w naszych rękach. Zajmiemy się wszystkim i zadbamy o Twój spokój. Gdy nadejdzie czas na kluczowe decyzje zaangażujemy Cię w proces wykończenia. Jesteś niezbędną częścią naszego wspólnego projektu, pamiętaj o tym.

Zabudowy meblowe

Współpracujemy z profesjonalnymi stolarzami którzy mają wieloletnie doświadczenie. W czasie gdy nasze ekipy będą pracować nad wykończeniem, stolarnia wykona dla Ciebie meble. Montaże rozpoczną się zaraz po tym jak przygotujemy przestrzeń na ich przyjazd.

Meble ruchome i wyposażenie

Jeżeli nie masz czasu na zajęcie się zamówieniem, koordynacją dostaw czy wyborem elementów ruchomych, jak sofa, lampki nocne, czy zasłony, możemy zrobić to za Ciebie.

Oddanie kluczy

Po zakończeniu wszystkich prac i wysprzątaniu Twojego nowego domu, klucze wrócą do Ciebie, a Ty wraz z rodziną będziesz mógł cieszyć się pięknym wnętrzem.