Wykończenie

Wykończenie

Kosztorys

Kosztorys to ważna część współpracy, która nie tylko określa cenę usługi. Nasz kosztorys to pakiet ważnych informacji z najmniejszymi detalami. Dowiesz się jakie dokładnie prace muszą być wykonane w Twoim domu czy mieszkaniu oraz jakich materiałów używamy. Kosztorys podzieliliśmy na etapy dzięki czemu jest dla Ciebie bardziej czytelny. Kosztorys jest usługą bezpłatną.

Podpisanie umowy

Po zaakceptowaniu kosztorysu zaprosimy Cię na spotkanie w naszym biurze na podpisanie umowy. Umowa określa ramy czasowe trwania prac wykończeniowych oraz wszystkie szczegóły związane z realizacją. Od momentu zawarcia umowy Twój dom jest w naszych rękach!

Rozpoczęcie prac wykończeniowych

Przed rozpoczęciem prac wykończeniowych odbierzemy od Ciebie klucze i sporządzimy protokół z przejęcia Inwestycji. Od tego momentu Twój dom jest w naszych rękach. Zajmiemy się wszystkim i zadbamy o Twój spokój. Gdy nadejdzie czas na kluczowe decyzje zaangażujemy Cię w proces wykończenia. Jesteś niezbędną częścią naszego wspólnego projektu, pamiętaj o tym.

Zabudowy meblowe

Współpracujemy z profesjonalnymi stolarzami którzy mają wieloletnie doświadczenie. W czasie gdy nasze ekipy będą pracować nad wykończeniem, stolarnia wykona dla Ciebie meble. Montaże rozpoczną się zaraz po tym jak przygotujemy przestrzeń na ich przyjazd.

Meble ruchome i wyposażenie

Jeżeli nie masz czasu na zajęcie się zamówieniem, koordynacją dostaw czy wyborem elementów ruchomych, jak sofa, lampki nocne, czy zasłony, możemy zrobić to za Ciebie w ramach zamówienia dodatkowego.

Oddanie kluczy

Po zakończeniu wszystkich prac i wysprzątaniu Twojego nowego domu, klucze wrócą do swojego właściciela, a Ty wraz z rodziną będziesz mógł cieszyć się pięknym wnętrzem.

Z kim współpracujemy?

Etapy współpracy

Schemat wykończenia wnętrz

Przygotowanie inwestycji

Wykonanie kominka

Wykonanie ścian i sufitów

Prace instalacyjne

Prace glazurnicze

Wykończenie ścian i sufitów

Montaż armatury i ceramiki

Wykończenie podłóg

Montaż drzwi wewnętrznych

Montaż schodów i barierek

Montaż oświetlenia

Montaż szkła i luster

Prace kamieniarskie

Prace końcowe