Dom jednorodzinny w Bolimowie

Szczegóły projektu:

  • Lokalizacja Bolimów, Polska
  • Powierzchnia 240 m2
  • Zakres projekt, wykończenie, meble
  • Status Zakończona
Otoczenie domu w Bolimowie jest tak samo piękne, jak on sam. Został zbudowany przez firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej — Espiro, a za projekt i wykończenie jesteśmy odpowiedzialni my — Zoya Home. Założenia odnośnie do zabudów meblowych na inwestycji w Bolimowie były jasne. Mają wpasowywać się we wnętrza oraz być funkcjonalne. Po wejściu do domu — w korytarzu widzimy wbudowaną szafę. Elementy widoczne zostały lakierowane na kolor jasny szary dopasowany pod kolor ścian i postawiono na okucia firmy Blum. Przeważająca ilość ciepłego drewna w kuchni jest stonowana przez fronty lakierowane w kolorze jasnej szarości. Wyspa kuchenna, która stanowi dodatkową przestrzeń roboczą. Zabudowa meblowa zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla produktów. W niej jest również witryna wyposażona w oświetlenie LED. Wnętrze pokoju dziennego zdobią obrazy ulubionej artystki inwestora.

Zakres Prac

Projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

Wykończenie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

Zabudowy meblowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

Referencje

“ I couldn't believe my eyes when I saw the final layout of the room! they understood perfectly what I wanted in my room and brought my vision.”
I love everything that put together for my living room! I just bought this house and only had a few items I wanted to keep. I’am able to help me visualize the room”
“I hired inoterior for my living room, and did such an amazing job, I then hired for my entry. It is going to be beautiful and amazing..! ”
“ They helped me design our new living space & did a fantastic job! Such pleasure to work with every step of the way helped us find a design.”