Industrialny dom w Starych Babicach

Szczegóły projektu:

  • Lokalizacja Stare Babice
  • Powierzchnia 212 m2
  • Zakres Wykończenie, Meble
  • Status Zakończona

Industrialny dom w Starych Babicach to jedna z naszych najciekawszych realizacji. Wnętrza prezentują wiele niestandardowych rozwiązań takich jak deskowanie ściany łazienki z deski opalanej, posadzka z betonu zacieranego, czy robiące ogromne wrażenie drzwi ze szkłem ryflowanym z salonu do kuchni. Liczne czarne elementy metalowe, beton oraz akcenty rdzy tworzą niepowtarzalny industrialny klimat, a kolorowe dodatki i liczne rośliny ocieplają wnętrze. Za projekt indywidualny budynku odpowiada warszawska pracownia A8, wnętrza zaprojektowały projektantki z pracowni Zmrok.


Zakres Prac

Wykończenie

Wymagająca przestrzeń domu w Starych Babicach była dla nas wyzwaniem. Liczne niestandardowe materiały oraz koordynacja wielu różnych ekip specjalistycznych to tylko kilka z wielu wyzwań z jakimi zmagaliśmy się podczas wykańczania domu. Teraz klienci mogą cieszyć się tą niesamowitą przestrzenią.

Zabudowy meblowe

Meble w Starych Babicach to głównie fornir oraz lakier w czarnej oprawie. Monumentalne przepierzenie w połączeniu z pomarańczową kanapą to idealne połączenie w pokoju dziennym. W łazience prywatnej główną rolę gra cudowne drewno Shou Sugi Ban.