Nowoczesna willa w Kampinosie

Szczegóły projektu:

  • Lokalizacja Truskaw
  • Powierzchnia 220m2
  • Zakres Projekt, Wykończenie, Meble
  • Status Zakończona

NOWOCZESNY DOM W SERCU KAMPINOSU

Przestronny salon z nowoczesną kuchnią w monochromatycznych barwach to przestrzeń dla rodziny. Parter zajmuje otwarta przestrzeń dzienna z łazienką dla gości i pokojem fortepianowym. Na piętrze znajduje się między innymi sypialnia master z piękną jasną garderobą i jacuzzi z widokiem na pobliski las. Realizacja tego projektu była nie lada wyzwaniem, ale efekt jest zachwycający.

Zakres Prac

Projekt

Monochromatyczność - temat przewodni projektu domu w miejscowości Truskaw.

Wykończenie

Ta inwestycja zawiera wiele płyt wielkoformatowych. Nie znajdziemy tutaj drewna i ciepłych kolorów. W sypialni master jest natomiast wanna z hydromasażem i bezpośrednie przejście do garderoby.

Zabudowy meblowe

Kuchnia zawiera zabudowę kuchenną z lodówką i wbudowanymi urządzeniami AGD. W garderobie mamy wystarczającą ilość miejsca na buty, ubrania, odzież wierzchnią jak i gablotę na akcesoria.

Referencje

“ I couldn't believe my eyes when I saw the final layout of the room! they understood perfectly what I wanted in my room and brought my vision.”
I love everything that put together for my living room! I just bought this house and only had a few items I wanted to keep. I’am able to help me visualize the room”
“I hired inoterior for my living room, and did such an amazing job, I then hired for my entry. It is going to be beautiful and amazing..! ”
“ They helped me design our new living space & did a fantastic job! Such pleasure to work with every step of the way helped us find a design.”