Projekt

Projekt

Od projektu do realizacji

Meble Zoya Home to suma przemyślanych rozwiązań i nowoczesnych akcesoriów, których wachlarz stale poszerzamy.

Jeśli posiadasz projekt wnętrz lub mebli zapraszamy do nas po wycenę. Jeśli nie masz projektu ani pomysłu, nasz architekt pomoże Ci zaplanować przestrzeń tak, aby była funkcjonalna, piękna i spełniała Twoje oczekiwania.

Projektanci Zoya Home na podstawie Twoich potrzeb pomogą Ci zaplanować przestrzeń tak, aby była funkcjonalna, nowoczesna i dopasowana do oczekiwań wszystkich domowników. Jeżeli posiadasz już projekt swojego wnętrza, pomożemy dobrać szczegóły i przygotujemy wycenę na jego podstawie.

Nowości

Na jakich produktach pracujemy?

Etapy Współpracy

Schemat współpracy

Analiza potrzeb

Dzięki analizie potrzeb poznamy wytyczne, które będą szkieletem do Twojego projektu szytego na miarę.

Wycena

To jeden z kluczowych elementów projektu. Dobry układ funkcjonalny to połowa sukcesu. Dlatego zrobimy dla Ciebie tyle proprawek układu, ile potrzebujesz, żeby znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Modelowanie 3D

Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji układu funkcjonalnego warto sprawdzić, czy wybrana aranżacja rzeczywiście pasuje do Twojego wnętrza. Przygotujemy dla Ciebie prezentację wideo ze wstępną koncepcją wizualną.

Wstępna dokumentacja 2D -instalacje

Kolejnym elementem współpracy są rysunki instalacji. Umiejscowienie punktów elektrycznych i hydraulicznych to klucz do funkcjonalnego wnętrza.

Spotkanie materiałowe

Wybór armatury i ceramiki, podłóg, wykładziny, płytek, tapet i innych elementów to kluczowe decyzje, które wpłyną na charakter Twojego wnętrza. Takie decyzje zajmują sporo czasu, a doradzający nam sprzedawca nie zawsze kieruje się Twoimi kryteriami. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy dotyczącej materiałów spotkanie materiałowe pójdzie sprawnie i przyjemnie.

Wizualizacje

Najbardziej oczekiwany dla większości klientów etap współpracy to wizualizacje. Dokładamy starań, aby zwizualizować Twój przyszły dom zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Tutaj cała dotychczasowa praca włożona w projekt Twojego wnętrza zaczyna się urzeczywistniać.

Spotkanie materiałowe

Ważnym elementem opracowania jest dokumentacja wykonawcza. Dzięki niej ekipa wykończeniowa wie, jak zrealizować projekt. Zadbamy o każdy detal. Nasza dokumentacja zawiera między innymi:

Rzuty 2D

Rzuty 2D ścian działowych, sufitów podwieszanych, posadzki, wykończenia ścian i instalacji.

Szczegółowe rysunki łazienek

Przygotujemy szczegółowe widoki ścian łazienki z projektem aranżacji płytek i dokładnymi wskazówkami dla hydraulika.

Szczegółowe rysunki mebli

Zadbamy o każdy szczegół Twoich mebli, znając technologię oraz najnowsze rozwiązania. Wykonamy szczegółowe rysunki mebli kuchennych, szafy, meble łazienkowe itd.

Detale

Każdy zaprojektowany dla Ciebie autorsko element zostanie narysowany, aby można go było dla Ciebie wykonać.

Spis elementów

Aby zrealizować Twoje wymarzone wnętrze, zdecydowanie potrzebujesz listy zakupów. Decydując się na współpracę z nami, taką listę dostajesz w cenie projektu!