Kawalerka na warszawskim Muranowie

Szczegóły projektu:

  • Powierzchnia 23m2
  • Zakres Wykończenie
  • Status Zakończona

KAWALERKA NA WARSZAWSKIM MURANOWIE

Kiedy pierwszy raz weszliśmy do kawalerki na warszawskim Muranowie zastaliśmy to wnętrze w tragicznym stanie. Zlokalizowane w bloku z lat 50. mieszkanie było nie ergonomicznie i ciasne. Remont obejmował między innymi zmianę lokalizacji kuchni, powiększenie łazienki i zorganizowanie sypialni, której przy pierwotnym rozkładzie zabrakło. Mierzyliśmy się z licznymi wyburzeniami i położeniem całkowicie nowej instalacji elektrycznej. Podczas realizacji podjęliśmy również decyzję o wymianie pięknego, lecz bardzo zniszczonego parkietu, na drewnianą deskę. Nasza współpraca obejmowała również koordynację dostaw mebli ruchomych i wyposażenia. To była wspaniała przygoda zakończona sukcesem, a co ważniejsze, zadowoleniem naszej klientki.

Zakres Prac

Projekt

Wykonanie projektu na 23 metrach kwadratowych nie było proste jednak nasz architekt zaproponował rozwiązania które pomagają zagospodarować przestrzeń.

Wykończenie

Kiedy weszliśmy na inwestycję wiedzieliśmy, że przed nami sporo pracy. Nasza wykwalifikowana ekipa poradziła sobie z wieloma problemami i zakończyła prace w terminie

Referencje

“ I couldn't believe my eyes when I saw the final layout of the room! they understood perfectly what I wanted in my room and brought my vision.”
I love everything that put together for my living room! I just bought this house and only had a few items I wanted to keep. I’am able to help me visualize the room”
“I hired inoterior for my living room, and did such an amazing job, I then hired for my entry. It is going to be beautiful and amazing..! ”
“ They helped me design our new living space & did a fantastic job! Such pleasure to work with every step of the way helped us find a design.”