Klimatyczny Dom w Bolimowie

Szczegóły projektu:

  • Lokalizacja Bolimów, Polska
  • Powierzchnia 240m2
  • Zakres Wykończenie
  • Status Zakończone

KLIMATYCZNY DOM W BOLIMOWIE

W pięknym otoczeniu przyrody powstał niesamowity dom z 4 sypialniami i 5 łazienkami. To zdecydowanie męska przestrzeń z dużą ilością drewna, elementami czerni i akcentami koloru. Duża strefa salonu z jadalnią oddzielona od otwartej kuchni przestronną wyspą doświetlona jest dużą ilością okien. Rustykalna cegła kontrastuje z szarością i nowoczesnym oświetleniem. Ozdobą tego pięknego domu jest oryginalna kolekcja obrazów, korespondująca z kompleksem saun znajdujących się na posesji.

Referencje

“ I couldn't believe my eyes when I saw the final layout of the room! they understood perfectly what I wanted in my room and brought my vision.”
I love everything that put together for my living room! I just bought this house and only had a few items I wanted to keep. I’am able to help me visualize the room”
“I hired inoterior for my living room, and did such an amazing job, I then hired for my entry. It is going to be beautiful and amazing..! ”
“ They helped me design our new living space & did a fantastic job! Such pleasure to work with every step of the way helped us find a design.”