Zabudowy meblowe w mieszkaniu na Bielanach

Szczegóły projektu:

  • Lokalizacja Bielany, Warszawa
  • Powierzchnia 60 m2
  • Zakres Kompleksowe wykonanie zabudów meblowych
  • Status Zakończone

Niewielkie 60- metrowe mieszkanie zaprojektowaliśmy i wykończyliśmy w stylu nowojorskim. Odcienie bieli i beżu w połączeniu z ledowym oświetleniem powiększają optycznie przestrzeń. Mieszkanie w stanie deweloperskim wymagało kilku zmian w ustawieniu ścianek działowych, dzięki którym jedyna w mieszkaniu łazienka powiększyła się o 2m2 na rzecz obszernego korytarza. Szykowna przestrzeń została wzbogacona sztukateriami i akcentami złota. Współpraca obejmowała również wykonanie zabudów meblowych, które współgrają z eleganckim wnętrzem.

Zakres Prac

Projekt

Głównymi założeniami projektu była maksymalna funkcjonalność w eleganckim wydaniu. Klienci marzyli o dużej łazience oraz miejscu na szafę w sypialni co osiągnęliśmy dzięki przestawieniu kilku ścianek działowych.

Wykończenie

Dzięki dobrej organizacji pracy skoordynowane prace poszły sprawnie i gładko a obecność naszego architekta zapewniła ekspresowe rozwiązania codziennych zagadnień pojawiających się w trakcie prac.

Zabudowy meblowe

Indywidualne podejście do oczekiwań klienta zaowocowało kilkoma niestandardowymi rozwiązaniami. Autorsko zaprojektowane i ręcznie wykonane wkłady na biżuterię czy ażurowe fronty do zabudowy pralki to tylko kilka z wielu autorskich rozwiązań wykonanych w mieszkaniu na Bielanach.