Salon firmowy EN2 w Warszawie

Szczegóły projektu:

  • Lokalizacja Warszawa
  • Powierzchnia 80m2
  • Zakres Meble
  • Status Zakończone
Spółka Energynat jest jednym z liderów i najszybciej rozwijającym się podmiotem w branży OZE w Polsce. W związku z dynamiką rozwoju firmy spółka poszerza swoją działalność o kolejne oddziały. Za ich kompleksowe wykończenie – począwszy od ich zaprojektowania, poprzez kompleksową realizację wnętrz wraz z zabudową meblową, odpowiada Zoya Home. Jedną z realizacji jest salon firmowy w Warszawie przy ulicy Rembrandta o powierzchni 80 metrów kwadratowych. Połączenie paneli fotowoltaicznych jako elementu dekoracyjnego z zielenią oraz lamelami ściennymi daje spójne i estetyczne wnętrze. Nasi stolarze stworzyli również imponującą recepcję, biurka, komody i kuchnie oraz meble do pokoju konferencyjnego.”

Referencje

“ I couldn't believe my eyes when I saw the final layout of the room! they understood perfectly what I wanted in my room and brought my vision.”
I love everything that put together for my living room! I just bought this house and only had a few items I wanted to keep. I’am able to help me visualize the room”
“I hired inoterior for my living room, and did such an amazing job, I then hired for my entry. It is going to be beautiful and amazing..! ”
“ They helped me design our new living space & did a fantastic job! Such pleasure to work with every step of the way helped us find a design.”