Meble

Meble

Od projektu do realizacji

Meble Zoya Home to suma przemyślanych rozwiązań i nowoczesnych akcesoriów, których wachlarz stale poszerzamy. Zespół fachowych stolarzy pracujących na najwyższej klasy materiałach to nasza recepta na perfekcyjnie wykonane i solidne meble do Twojego wnętrza.

Jeśli posiadasz projekt wnętrz lub mebli zapraszamy do nas po wycenę. Jeśli nie masz projektu ani pomysłu, nasz architekt pomoże Ci zaplanować przestrzeń tak, aby była funkcjonalna, piękna i spełniała Twoje oczekiwania.

Projektanci Zoya Home na podstawie Twoich potrzeb pomogą Ci zaplanować przestrzeń tak, aby była funkcjonalna, nowoczesna i dopasowana do oczekiwań wszystkich domowników. Jeżeli posiadasz już projekt swojego wnętrza, pomożemy dobrać szczegóły i przygotujemy wycenę na jego podstawie.
Dzięki własnemu, świetnie zorganizowanemu zakładowi stolarskiemu, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej wymagające i nietypowe zapytanie.

Nowości

Na jakich produktach pracujemy?

Etapy Współpracy

Jak przebiega proces zamówienia i realizacji mebli

Klienci często nie wiedzą, czego się spodziewać podczas procesu projektowania wnętrz, dlatego przygotowaliśmy nasze przewodnikowe etapy pracy

Spotkanie projektowe i materiałowe

potkanie projektowe i materiałowe Na pierwszym spotkaniu, na podstawie próbek, wybierzemy wspólnie z Tobą materiały, z których wykonamy Twoje meble. Omówimy projekt i wszystkie z nim związane szczegóły.

Wycena

Po otrzymaniu wszystkich informacji i zaakceptowaniu projektu zrobimy dla Ciebie wycenę zawierającą wszystkie szczegóły zamówienia.

Pomiar

Nasi stolarze odwiedzą Cię by zrobić dokładne pomiary.

Produkcja

Zweryfikujemy projekt i pomiary, aby przygotować elementy do produkcji Twoich mebli.

Montaż

Doświadczeni montażyści zadbają o najwyższą jakość montażu mebli w Twoim domu.