Projekt domu w Magdalence

Szczegóły projektu:

  • Lokalizacja Magdalenka, Polska
  • Powierzchnia 280 m2
  • Zakres projekt
  • Status Zakończona
To projekt pełen nowoczesnych rozwiązań z elementami systemu ‘smart dom’. Trzypoziomowa przestrzeń została podzielona na funkcjonalne strefy zgodnie z potrzebami użytkowników.
Efektowny hall wejściowy na parterze prowadzi do strefy wellness z siłownią i sauną. Na najniższym poziomie znajduję się również łazienka, pralnia i niesamowicie stylowa garderoba. Na następnym poziomie znajdziemy przestrzeń dzienną i domowe biuro. Przestronna przestrzeń dzienna to strefa kinowa, jadalnia, kuchnia i strefa wypoczynku z dużym oknem tarasowym z widokiem na las.
Włoski design ostatnich lat połączony z obecnymi trendami robi wrażenie. Mimo zamiłowania Inwestora do ciemnych kolorów przestrzeń jest doświetlona i efektowna.

Referencje

“ I couldn't believe my eyes when I saw the final layout of the room! they understood perfectly what I wanted in my room and brought my vision.”
I love everything that put together for my living room! I just bought this house and only had a few items I wanted to keep. I’am able to help me visualize the room”
“I hired inoterior for my living room, and did such an amazing job, I then hired for my entry. It is going to be beautiful and amazing..! ”
“ They helped me design our new living space & did a fantastic job! Such pleasure to work with every step of the way helped us find a design.”