Projekt domu w podwarszawskim Milanówku

Szczegóły projektu:

  • Lokalizacja Milanówek, Polska
  • Powierzchnia 220m2
  • Zakres projekt
  • Status Zakończona
Projekt domu w Milanówku był dużym wyzwaniem. W inspiracjach Inwestora znalazły się zarówno elementy klasyczne i nowoczesne, jak również industrialne oraz boho. Funkcję przestrzeni zdefiniowały liczne skosy na poddaszu.
W eklektycznym stylu powstała przytulna przestrzeń nie stroniąca od zdecydowanych kolorów. Drewno i cegły kontrastują z klasycznymi elementami sztukaterii i frezowanymi frontami mebli w oryginalnych kolorach.

Referencje

“ I couldn't believe my eyes when I saw the final layout of the room! they understood perfectly what I wanted in my room and brought my vision.”
I love everything that put together for my living room! I just bought this house and only had a few items I wanted to keep. I’am able to help me visualize the room”
“I hired inoterior for my living room, and did such an amazing job, I then hired for my entry. It is going to be beautiful and amazing..! ”
“ They helped me design our new living space & did a fantastic job! Such pleasure to work with every step of the way helped us find a design.”